Oferta Biznes

przez Kasia Kowalska
oferta-biznes-Kasia-Kowalska

Cześć! Mam na imię Kasia.

Jestem redaktorką i korektorką. Pracuję również jako Wirtualna asystentka. Na co dzień współpracuję z małymi i dużymi przedsiębiorcami – wspieram ich w działaniach w sieci i nie tylko.

Z wykształcenia jestem inżynierem transportu. Pasję do języka polskiego odkryłam w sobie kilka lat temu. Od tamtej pory cały czas poszerzam swoją wiedzę. Umiejętności językowe rozwijałam w Akademii Korekty Tekstu i Centrum Korekty. Dodatkowo przeszłam szereg różnych szkoleń, które pomagają mi w pracy online.

Od 2018 roku „działam w sieci”. Zaczynałam wówczas od bloga, który powoli aczkolwiek systematycznie przeobrażał się w biznes. Obecnie wspieram przedsiębiorców w działaniach online i pomagam im rozwijać ich firmy.

Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa.
~Maria Skłodowska-Curie

W tym zwariowanym świecie, jakim przyszło nam obecnie żyć, zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym często mamy tak wiele do zrobienia, że czasami tracimy rozeznanie. Nie wiemy, co jest ważne i powinno być zrobione tu i teraz, a co można by np. odłożyć na później. Zadania się mnożą, a czasu jakby coraz mniej. Wtedy albo jeszcze więcej pracujemy i denerwujemy się na siebie, bo przecież nie tak miało to wyglądać, nie takimi rzeczami mieliśmy się zajmować, albo po prostu odpuszczamy.

I w tym momencie wkraczam ja, cała na biało, ze swoim czasem i umiejętnościami. Piszę to trochę z przekąsem, pół żartem, pół serio, bo zdaję sobie sprawę z tego, że to niestety często tak właśnie wygląda. Mnie też się zdarzało przyjąć kilka zleceń więcej, niż powinnam, a później musiałam sobie z tym jakoś radzić.

Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki takim troszkę chaotycznym działaniom na początku, nauczyłam się, jak pracować i jak nie pracować. Multitasking opanowałam niemalże do perfekcji. Potrafię tak dysponować swoim czasem, żeby mieć go i dla Ciebie, i dla siebie, i dla mojej wspaniałej rodziny. Bez względu na to, czy podejmiesz ze mną współpracę czy nie, tego właśnie Ci życzę. Tego spokoju w działaniach i ludzi wokół, którzy Cię rozumieją i wiedzą, w jakim kierunku podążasz.

Jeżeli chciał(a)byś sprawdzić, czy poradzę sobie z obowiązkami, jakie masz do przekazania, albo dowiedzieć się, co jeszcze mógłbyś/mogłabyś oddelegować – napisz do mnie lub zadzwoń albo umów na bezpłatną 15-minutową konsultację.

Jesteś ciekawa(y), czym dokładnie się zajmuję?

Oto lista rzeczy, do których mogę Ci się przydać:

 • administracja i koordynacja – w tym fakturowanie, raportowanie, analiza, zestawienia i inne;
 • tworzenie projektów i zarządzanie nimi
 • obsługa klienta (mailowa i telefoniczna) również w języku angielskim;
 • WordPress – kompleksowa opieka nad stronami;
 • e-commerce (oparte na WP i nie tylko);
 • research (ogólny i bardziej szczegółowy – ten drugi najczęściej rozliczany od projektu);
 • grafika (Canva) – wizytówki, posty, listy itp.;
 • social media – opieka nad mediami społecznościowymi;
 • newsletter – obsługa;
 • webinary i podcasty – pomoc przy tworzeniu materiałów;
 • pomoc językowa i edytorskakorekta i redakcja;
 • transkrypcja – zmiana języka mówionego na czytany.

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy stacjonarnej i zdalnej pozwala mi działać szybko i skutecznie. Wierzę, że moje kompetencje zawodowe i interpersonalne wniosą cenny wkład w rozwój Twojej firmy i przysłużą się budowaniu dobrych relacji z klientami i pracownikami przedsiębiorstwa.

Jeżeli chciał(a)byś poznać więcej szczegółów na temat tego, z jakimi firmami do tej pory współpracowałam i jaki był mój zakres obowiązków, napisz do mnie – przedstawię Ci moje CV. Ponadto informacje na temat mojego doświadczenia możesz też znaleźć na stronie LinkedIn.

Jestem pełnym motywacji i zapału do pracy człowiekiem. Łatwo przystosowuję się do nowych warunków i szybko się uczę. Dużo pracuję, bo stawiam na ciągły rozwój.

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) współpracą lub masz dodatkowe pytania albo jesteś ciekawa(y), w czym jeszcze mogłabym Ci pomóc – napisz do mnie lub zadzwoń.
Jestem też dostępna w aplikacji WhatsApp pod numerem telefonu wskazanym na grafice.